Hľadáme najlepších

BUĎTE NAJLEPŠÍ, AKO LEN MÔŽETE BYŤ !


V REAL AGENCY veríme, že každý má možnosť dosahovať skvelé výsledky, žiť svoje sny a tešiť sa každý deň zo svojej práce. Sme presvedčení, že práca realitného makléra je najlepšou profesiou, ktorá pod správnym vedením, so správnymi nástrojmi a vo vhodnom tíme, je cestou ku rešpektu, priateľstvám, finančnej nezávislosti a životnému šťastiu.  Nezáleží na tom, či ste nováčikom v realitách alebo ste ako zrelý maklér zažili vzostupy aj pády na realitnom trhu. V našej kancelárii Vás čaká nový začiatok Vašej kariéry.
Učte sa od najlepších
Vieme, že absolútnym základom úspechu v práci realitného makléra sú znalosti a zručnosti. Preto je vzdelávanie tým, na čo kladieme v našej kancelárii najväčší dôraz.
Neustále zlepšovanie našich nástrojov je základom našej stratégie, čo znamená, že každý maklér v REAL AGENCY je vždy o krok pred svojou konkurenciou.
Staňte sa členom skvelého tímu
A tým nemyslíme iba finančne. REAL AGENCY je tím ľudí bohatý na rozličný profesionálny background, skúsenosti a osobnosti. Budete mať možnosť spolupracovať a učiť sa, od učtovníka, riaditela Allianz Slovenska poistovňa, a.s., riaditela UNIQA. Naším krédom je diverzita, pretože každý klient preferuje a každá nehnuteľnosť vyžaduje iný prístup, postup a aktivity makléra.
Vaša budúcnosť začína dnes, tak neváhajte.

Kontaktujte Nás pre nezáväzné stretnutie, prípadne kontaktujte ktoréhokoľvek z maklérov, aby ste sa dozvedeli o práci v REAL AGENCY priamo od zdroja :).