O nás

My v REAL AGENCY sme presvedčení, že naša práca je o ľuďoch, ich potrebách, želaniach a snoch. Uvedomujeme si, že kúpa alebo predaj nehnuteľnosti, patrí medzi najvýznamnejšie životné udalosti u a investície, ktorá sa môže často spájať s pocitmi neistoty a obáv, a preto je každá naša sprostredkovateľká zmluva záväzkom pomôcť našim klientom preplávať búrlivými vodami realitného trhu bezpečne, spoľahlivo a s dobrým pocitom. Aj preto nie objemy obchodov, počty maklérov alebo pobočiek sú našou misiou. Sú ňou spokojní klienti, ktorí nás bez váhania odporučia svojim priateľom, rodine a známym.

10 DÔVODOV PREČO SI VYBRAŤ MAKLÉRA REAL AGENCY

Každý z našich maklérov, skôr než začne pracovať pre ktoréhokoľvek klienta, musí absolvovať rozsiahle školenie, na ktorom sa naučí všetko, čo o realitách musí realitný profesionál vedieť, zakončené náročným testom. V priebehu jeho práce je neustále vzdelávaný o aktuálnych zmenách na trhu, legislatíve a pravidelne sa zúčastňuje cielených školení zameraných na rôzne špeciálne oblasti realitnej práce. Maklér nikdy nepracuje sám, ale ako súčasť tímu kancelárie, kde je neustále mentorovaný a coachovaný, aby svojim klientom dokázal poskytovať vysoko odborný servis.
Dokonale rozumieme moderným marketingovým postupom a cielene ich uplatňujeme pri predaji nehnuteľností našich klientov. Neuspokojujeme sa so zaužívaným a ani tu neohurujeme kvantitou. Využívame premyslene kombináciu inzercie na najnavštevovanejších realitných portáloch, v tlači, formou elektronického directmailu a pútačov. Kvalita a spôsob prezentácie nehnuteľností našich klientov sú pre nás extrémne dôležité, pretože vieme, že rozdiel je práve v detailoch.
Máme potvrdené, že v spolupráci s našimi kolegami z iných kancelárií zvyšujeme šance na predaj nehnuteľností našich klientov. Aj preto s vyše 100 z nich pravidelne komunikujeme. Nehnuteľnosť v našej ponuke môže predať ktorýkoľvek so spolupracujúcich maklérov – čo zrýchľuje proces predaja vašej nehnuteľnosti a dovedie Vás rýchlejšie k vašmu cieľu.
Neustále hľadáme spôsoby, ako priniesť vyššiu kvalitu v našich službách. Naším cieľom je vyšší komfort a pozitívny zážitok všetkých našich klientov pri riešení ich realitného problému zodpovedajúci tomu, čo môžu očakávať klienti vo vyspelých krajinách. Štandardizujeme naše procesy a riadime kvalitu, aby ste sa mohli 100 % spoľahnúť na ktoréhokoľvek z našich maklérov.
Sme presvedčení, že naše zmluvy sú našou vizitkou, a preto každú z nich pripravuje naš advokát. Takýmto spôsobom dokážeme zabezpečiť, že každá zmluva zodpovedá aktuálnej právnej úprave, a že jej obsah prešiel viacnásobnou kontrolou. Aj keď sa na prvý pohľad javí, že realitné zmluvy sú len manuálnym prepisom vzorov, nielen naša prax potvrdila, že opak je pravdou. Práve drobné detaily, jedinečné v každej zmluve, môžu spôsobiť nepríjemné prekvapenia pri realizácii realitnej transakcie. Preto je každá naša zmluva pripravovaná individuálne na mieru klienta.
Chápeme, že predaj a kúpa nehnuteľnosti sú v drvivej väčšine prípadov najvýznamnejšou súkromnou investíciou. Preto robíme skutočne všetko preto, aby ste sa počas celej realizácie Vašej transakcie cítili bezpečne. Dodržiavanie bezpečných postupov, overovanie všetkých informácií a neustála kontrola sú samozrejmosťou. Pre každý prípad však sme poistení voči škode spôsobenej pri našej práci vo výške 250.000 EUR pre každý individuálny prípad.
Berieme našu prácu vážne, a preto sme tejto inštitúcie. Riadime sa jej etickým kódexom a podliehame jej kontrole, ale čo je viac, prostredníctvom nej usilujeme o celkové zlepšenie podmienok na trhu realitných služieb. A to, či už hovoríme o povinnej certifikácii realitných maklérov alebo zákonnej eliminácii realitných podvodov.
Pracujeme v realitách, pretože veríme, že bývanie je jednou z najzásadnejších vecí ovplyvňujúcich život. Naše meno a reputácia je pre nás všetkým. Usilujeme o to, aby ste sa aj vy stali naším spokojným klientom. Najväčšou odmenou sú pre nás sú vaše pozitívne odozvy.
Zásadná filozofia našich maklérov je kvalita a nie kvantita. Pracujú exkluzívne na menšom počte zákaziek tak, aby každý klient dostal v priebehu realizácie jeho transakcie maximálnu pozornosť a dosiahol tak ideálny výsledok. Naši klienti sú súčasťou procesu, neustále informovaní, spolurozhodujúci. Množstvo nehnuteľností v ponuke makléra nie je jeho cieľom. Usiluje o to, aby každú nehnuteľnosť vo svojom portfóliu skutočne predal a transakciu každého klienta úspešne uzavrel.
že pre Vás urobíme naše maximum. Môžete len získať. Nech je váš realitný problém akokoľvek veľký alebo zložitý, urobíme všetko preto, aby sme ho spolu s Vami vyriešili. Nechce to nič, len jeden nezáväzný telefonát. Poraďte sa s nami, overte si naše referencie, pozrite si výsledky našej práce. A ak sa rozhodnete, veľmi radi budeme aj Vaším rodinným realitným poradcom.